| Marka Adı: | HSTECH |
| Model Numarası: | RM-560 |
| Moq: | 1 set |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | Ayda 50 set |
| Model | RM-560 |
|---|---|
| Yapı | Tek İş Mili, çift çalışma platformu |
| Makine Boyutu (mm) | 1000*1200*1550 |
| Brüt Ağırlık | 700kg |
| Toz Toplayıcı Boyutu (mm) | 625*600*1600 |
| Toz Toplama Yöntemi | Alt toplama |
| Çalışma Platformu Boyutu | 300*400mm |
| Platform Sürüş Tipi | Çift döner platform, 3 fazlı motor invertörlü hassas dilimleyici |
| Sürüş Sistemi | X/Y/Z ekseni servo motorla tahrik edilir, W ekseni üç fazlı motor frekans invertörü ile tahrik edilir |
| Yönlendirme İş Mili | 6000rpm |
| Kesme Hızı | 1-100mm/s |
| Kesme Hassasiyeti | ±0.05mm |
| Tekrar Doğruluğu | ±0.02mm |
| Eksen Hareket Hızı | 800mm/s |
| Z Ekseni Sistemi | Vidalı tahrikli, çift kılavuz |
| Router Kiti | Freze kesici, φ0.8~φ3.0 sol dönüş, Şaft Tungsten Çeliği |
| Takım Ömrü Kontrolü | Yazılım program kontrolü |
| Aktif Koruma Fonksiyonu | Emniyet ışık perdesi |
| Güvenlik Kapısı | Manuel kapı |
| Hata Alarmı | Evet |
| Program Yöntemi | Kendi kendine programlama, klavye ve fare ile kontrol edilen kamera |