| Marka Adı: | HSTECH |
| Model Numarası: | HS-S5331R |
| Moq: | 1 set |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | Ayda 100 set |
| Model | HS-S5331R |
| Gerilim | AC110V/220V, 50/60Hz |
| X/Y1/Y2/Z Çalışma Aralığı | 500*300*300*100mm |
| R Ekseni | 360 derece |
| X/Y1/Y2/Z Hareket Hızı | Maksimum 300mm/s |
| Tahrik Sistemi | Step motor, zaman kayışı |
| Lineer Kılavuz | Tayvan markası yüksek hassasiyetli kılavuz |
| Tekrar Doğruluğu | ±0.02mm |
| Programlama | Öğretici kumanda ile manuel programlama |
| Kontrol Sistemi | Kontrol kartı |
| Program Depolama | 1.000 set işlem verisi, tek dosya 3M'ye kadar (5.000 işlem noktası) |
| Dosya Depolama Alanı | El tipi kutu 256M, çevrimdışı kart 32M, tek dosya 3M'ye kadar (100.000 işlem noktası) |
| Belge Desteği | CAD |
| Demir Kalay Temizleme | Hava temizleme/pnömatik |
| Harici Arayüz | USB+RS232 |
| Lehimleme Yöntemi | Nokta/sürükleme lehimleme |
| Ağırlık | 60kg |
| Makine Boyutu | 680*585*800mm |