| Marka Adı: | HSTECH |
| Model Numarası: | HS-800 |
| Moq: | 1 set |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | Ayda 100 set |
| Özellik | Detaylar |
|---|---|
| BGA Yeniden Çalışma İstasyonu Modeli | HS-800 |
| Isıtıcı Gücü | Üst ısıtıcı 1200W (Maks), alt ısıtıcı 1200W (Maks) |
| Alt Ön Isıtma | IR 5000W |
| Sıcaklık Kontrolü | K-tipi termokupl, kapalı döngü kontrolü |
| Konumlandırma Yöntemi | Dış veya konum deliği |
| Genel Boyutlar | U970mm × G700mm × Y830mm |
| PCB Boyutu | G650mm × D610mm |
| BGA Boyut Aralığı | Maks 80mm × 80mm, Min 1mm × 1mm |
| Uygulanabilir PCB Kalınlığı | 0.3 - 5mm |
| Montaj Hassasiyeti | ±0.01mm |
| Makine Ağırlığı | 140KG |
Shenzhen Hansome Technology Co., Ltd, Yükleyiciler, Boşaltıcılar, Tampon Konveyörler, Lehimleme Makineleri, Vida Sıkma Makineleri, PCB Ayırma Makineleri ve ilgili ekipmanlar konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir SMT kart işleme ekipmanı üreticisidir.
Özellikle SMT/THT üretim hattı kart işleme ekipmanlarının araştırma, geliştirme, üretim ve satışıyla uğraşan, bağımsız fikri mülkiyet haklarına sahip yüksek teknolojili bir kuruluşuz.
10 yılı aşkın profesyonel SMT endüstrisi deneyimiyle, sıkı üretim, denetim, hata ayıklama ve paketleme süreçlerini sürdürüyoruz. Ekipman ve yedek parça kalitesini sağlayan profesyonel QC personeli ile kapsamlı satış öncesi, satış içi ve satış sonrası hizmetler sunuyoruz. Tüm ekipmanlar sevkiyattan önce kapsamlı test ve hata ayıklamadan geçer.