| Marka Adı: | HSTECH |
| Model Numarası: | YS-802E |
| Moq: | 1 set |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | Ayda 100 set |
| Model | YS-802E |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC110V, AC220V, 50/60Hz |
| Güç Tüketimi | 30W |
| Sayım Süresi | 19 saniyeden 2 dakikaya |
| Sayım Aralığı | -59999~59999 |
| Adım Boyutu | 2,4,8,9,10,12,16,24,32mm |
| Bant Genişliği | 8,12,16,24,32,44,56,72,88 mm |
| Plastik Makara Boyutu | 7-13 inç |
| Uygulama | Tüm bileşenler için uygundur |
| Ürün Boyutu | 450*270*180mm |
| Paket Boyutu | 460*280*190mm |
| Brüt Ağırlık | 10kg |