| Marka Adı: | HSTECH |
| Model Numarası: | DS-3000 |
| Moq: | 1 set |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | Ayda 50 set |
| Ürün Adı | Çevrimdışı X-Ray SMD sayacı |
| Model | DS-3000 |
| Röntgen tüpü tipi | Kapalı tip, mikro odak noktası |
| Tüp Voltajı | 80kV |
| Tüp akımı | 700μA |
| Odak Noktası Boyutu | 30 μm |
| Düz masa test probu | HD dijital masa |
| Etkili Alan | 430×430 mm |
| Piksel Boyutu | 140 μm |
| Karar | 3072×3072 |
| Teyp rulonunun en büyük boyutu | 17 inç (yaklaşık 430 mm) |
| Maksimum Yükseklik | 85 mm |
| Min Bileşenler | 01005 |
| Hız Sayımı | Her seferinde 10 saniye. |
| Sayım Doğruluğu | >99.95% |
| Makine Boyutu | 1067×1335×1968 mm |
| Ağırlık | 950KG |
| Güç kaynağı | AC110V/220V, 50/60Hz |
| Maksimum Güç | 800W |
| Endüstriyel PC | I7-6700 CPU, 8G RAM, 240GB SSD |
| Monitor | 24 inçlik HDMI ekranı |