| Moq: | 1 set |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | Ayda 50 set |
| Özellik | Detaylar |
|---|---|
| Makine Fonksiyonu | 180 derecelik PCB çevirme |
| Güç Kaynağı | AC100-230V, tek faz, 50/60Hz |
| Taşıma Bandı | ESD 7mm bant |
| PCB Boyut Aralığı | (50×50) - (500×460)mm |
| Hava Beslemesi | 4-6 bar, maksimum 10L/dak |
| Taşıma Yüksekliği | 900±20mm |
| Taşıma Yönü | Sol-Sağ veya Sağ-Sol (isteğe bağlı) |
| PCB Kalınlığı | Minimum 0.4mm |
| Yukarı/Aşağı Adımlar | 1-4 (10mm adım) |
| Çevrim Süresi | Yaklaşık 20 saniye |
| İletişim | SMEMA |
| Makine Boyutları | 600×900×1200mm |
| Ağırlık | 140kg |