| Marka Adı: | HSTECH |
| Model Numarası: | HS-HC250 |
| Moq: | 1 set |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union, |
| Tedarik Yeteneği: | Ayda 50 set |
Dikey tampon, malzemeleri, bileşenleri veya ürünleri dikey bir yönelimde geçici olarak depolamak ve yönetmek için kullanılan bir endüstriyel otomasyon cihazıdır.Genellikle üretim ve lojistik ortamlarında iş akışını geliştirmek ve alanı optimize etmek için kullanılır..
| Taşıma yüksekliği | 910±20 mm |
| Taşıma yönü | L~R, ya da R~L |
| Yönetim kurulu toplama | PCB kaldırma rafı |
| Taşıyıcı taşıma hızı | Düzenlenebilir |
| Demiryolunun sabit tarafı | Ön taraf veya arka taraf |
| İşlem tarafı | Ön taraf |
| PCB kalınlığı | Min 0.6mm |
| Ses yüksekliği seçimi | 1-4 ((10 mm mesafe) |
| Güç kaynağı | 220V,50/60Hz,±10% |
| Güç | 0.05kW |
| PCB stok kapasitesi | En fazla 25 adet. |
| Dergi | - Hayır. |
| Sinyal | SMEMA |
| Seçenekler |
Otomatik genişlik ayarlaması. |
| Model | HS-HC250 | HS-HC330 | HS-HC390 | HS-HC460 |
| Verimli PCB uzunluğu | 50*50~350*250mm | 50*50~455*330mm | 50*50~530*390mm | 50*50~530*460mm |
| Makine boyutu | 1250*1200*1600mm | 1460*1360*1600mm | 1610*1480*1600mm | 1610*1620*1600mm |
| Ağırlık | 200 kg | 230 kg | 270 kg | 300 kg |