| Marka Adı: | HSTECH |
| Model Numarası: | HS-GXB-L15 |
| Moq: | 1 set |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | Ayda 50 set |
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| PCB depolama kapasitesi | Depolama yüksekliği 200 mm, maksimum ağırlığı 50 kg'dan az |
| Tahta yükleme süresi | Yaklaşık 10 saniye. |
| Tabur yükleme yöntemi | Vakum emici (nozzles) |
| Güç kaynağı | AC220V, tek fazlı |
| Elektrikli yükleyici | En fazla 300VA |
| Hava basıncı | 5-6 bar |
| Hava akışı | En fazla 30L/dakikada |
| Emme nozelinin miktarı | 8 parça |
| Emme nozellerinin hareketi | Esnek konumlandırma |
| Vakum Kaynağı | Vakum jeneratörü |
| Taşıma Yüksekliği | 910±20mm (veya özel) |
| Taşıma Yönü | L-R veya R-L |
| Kontrol Modu | Düğme veya dokunmatik ekran (ihtiyaç duyulmaz) |
| LED PCB Boyutu (L × W) | (80×80) ↓1500×300) mm |
| Makine Boyutu (L × W × H) | 1700×950×1250 mm |
| Ağırlık | Yaklaşık 150kg |