| Marka Adı: | HSTECH |
| Model Numarası: | HS-GXB-L15 |
| Moq: | 1 takım |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | D/P, T/T, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | Ayda 200 set |
Açıklama:
Bu makine, esas olarak 1.5M LED PCB kartı için çıplak tablo vakum yükleme için kullanılır.
Özellikleri:
■Kapalı tasarım güvenli operasyonu sağlar.
■Üst taraf makine kapağı açılabilir, bakım kolay.
■Seçenek düğme veya dokunmatik ekran kontrol sistemi.
■Panasonic PLC.
■Esnek emme nozelleri konumlandırma.
■Geniş ayarlama mevcut ((El)
■Kendi kendine programlanmış makine hatası göstergesi,farklı hatalar farklı kodlara sahiptir,her kodun ilgili bakım talimatları vardır Makine kapısının arkasına yapıştır.
■BPCB yığınını çıkarmadan seçilebilir y geçiş modu.
■SMEMA iletişim.
Teknik parametreler:
| PCB depolama kapasitesi | Depo yüksekliği200 mm, maksimum ağırlığı 50 kg'dan az. |
| Yükleme süresi | Yaklaşık 10 saniye. |
| Bordo yükleme yöntemi | Vakum emme (nozzles) |
| Güç kaynağı | AC220V, tek fazlı |
| Elektrikli yükleyici | En fazla 300VA |
| Hava basıncı | 5-6 bar |
| Hava akışı | En fazla 30L/dakikada |
| Süpürme nozel qty | 8 adet |
| Emme nozelleri hareket ediyor | Esnek konumlandırma |
| Vakum kaynağı | Vakum jeneratörü |
| Taşıma yüksekliği | 910±20 mm(veya özelleştirilmiş) |
| Taşıma yönü | L-R veya R-L |
| Kontrol Modu | Düğme veya dokunmatik ekran (ihtiyaç duyulmaz) |
| LED PCB boyutu(L × W)- Evet.(L × W) | (80x80)- Evet.(1500x300) mm |
| Makine boyutu(L×W×H) | 1700x950x1250 mm |
| Ağırlık | Yaklaşık 150 kg. |
![]()
Paketleme hakkında:
![]()
![]()
![]()