| Marka Adı: | HSTECH |
| Model Numarası: | HS-505 |
| Moq: | 1 set |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union, |
| Tedarik Yeteneği: | Ayda 50 set |
El El vida kilitleme makinesi Elektronik montaj hattı için elektrikli tornavida
Uygulama:
Oyuncaklar, cep telefonları, telefonlar, hesap makineleri, navigasyon, dash cam, ses, video ve diğer ürünler gibi her türlü elektronik ürüne uygulanabilir vida sıkıştırma uygulaması.
Özellikleri:
Spesifikasyon:
| Model | HS-505 |
| Vuruş kapasitesi: | M3*10/3000PCS |
| Verimlilik: | 50-80 parça/dakika |
| Vuruş besleme hızı: | 0.5s/pcs (standart vida) |
| Besleme türü: | Nefes almak. |
| Besleme uzunluğu: | 1 - 4 metre. |
| Güç kaynağı: | AC220V 50HZ |
| Güç: | 40W |
| Çalışma basıncı: | 0.4Mpa-0.6Mpa |
| Ağırlık: | App 11KG |
| Boyut: | 370*220*280mm |
| Gürültü | Alt 65 |
El makinesinin detayları fotoğraflar
![]()
![]()
![]()
![]()