| Marka Adı: | HSTECH |
| Model Numarası: | HS-SL5331 |
| Moq: | 1 set |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | Ayda 100 set |
| Modeli | HS-SL5331 |
|---|---|
| Ürün Adı | 4 Eksenli Otomatik Vida Kilitleme Makinası |
| Hareket Aralığı (X/Y1/Y2/Z) | 500×300×300×100mm |
| X/Y1/Y2 Eksen Hızı | Kapalı döngü motoru: 1-800 mm/sn |
| Z Ekseni Hızı | Kapalı döngü motoru: 1-300 mm/sn |
| X/Y1/Y2 Ekseni Maksimum Yükü | Kapalı döngü motoru: 5KG |
| Z Ekseni Maksimum Yük | Kapalı döngü motoru: 3KG |
| Güç Kaynağı | AC110V/220V, 50/60Hz |
| Tekrar Doğruluğu | ±0,02 mm |
| Belge Desteği | CAD CorelDraw |
| Uygun Vidalar | M1-M6 |
| Makine Ölçüleri | 746×585×800mm |
| Makine Ağırlığı | 65kg |