| Marka Adı: | HSTECH |
| Model Numarası: | HS-D441 |
| Moq: | 1 bilgisayar |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | haftada 100 adet |
| Model | HS-D441 |
| Güç Kaynağı | 110V/220V 50-60Hz 350W |
| Tutkal Karışım Oranı | 1:1-10:1/Özelleştirilebilir |
| Dağıtım Hızı | 10-150g/5s (1:1 tutkal oranına göre) |
| Dağıtım Hassasiyeti | Tutkal Miktarı ±%1, Tutkal Oranı ±%1 |
| X/Y/Z Çalışma Aralığı | 400*400*100mm (Z ekseni döndürülebilir) |
| XYZ Hızı | Maksimum 300mm/s |
| Tahrik Sistemi | Adım Motoru + Zaman Kayışı |
| Tekrarlanabilirlik | ±0.02mm |
| Desen | Çizgiler, Daireler, Yaylar, Sürekli Yollar, 3D Doğrusal Enterpolasyon |
| Döküm Hassasiyeti | Miktar ±%1, Oran: ±%1 |
| Programlama | Öğretme Kumandası |
| Kontrol | PLC |
| Sızdırmazlık Fonksiyonu | Vakum Cihazlı Valf |
| Belge Desteği | CAD, CorelDRAW |
| Ağırlık | 40kg |
| Boyut (U*G*Y) | 616*685*645mm |