|
|
| Marka Adı: | HSTECH |
| Model Numarası: | HS-VD331 |
| Moq: | 1 bilgisayar |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | haftada 100 adet |
| Model | HS-VD331 |
| Voltaj | AC110V/220V, 50/60Hz, Meanwell markası |
| Hava basıncı | 0.5-0.7Mpa |
| Işık Kaynağı | LED kaynağı |
| X/Y/Z Çalışma aralığı | 400 mm × 300 mm × 2 |
| XYZ Hız | 1000mm/s |
| Y Platform | 190 × 150 mm |
| Tekrarlama Doğruluğu | 0.02 mm |
| Yapıştırıcı viskozluk aralığı | Max ≤ 5000LPS |
| Motor | Adımlı motor |
| Sürücü Sistemi | X/Y, Z ekseni vidaları için zamanlama kemeri |
| Belge Destekleme | CAD, CorelDRAW |
| Yükleme kapasitesi | X/Y: 10kg, Z: 5kg |
| Doğrusal Rehber | CSK (Taiwan markası) |
| Fotoelektrik anahtar | Almanya markası |
| İşletim Sistemi | Pencereler |
| Brüt Ağırlık | 600 kg |