| Marka Adı: | HSTECH |
| Model Numarası: | HS-D331 |
| Moq: | 1 bilgisayar |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | haftada 100 adet |
| Model | HS-D331 |
| Voltaj | AC110V/220V, 50/60Hz, Meanwell marka |
| Dağıtım Valfi | PUR ısıtma valfi |
| X/Y/Z Çalışma Aralığı | 300/300/100mm |
| XYZ Hızı | 300mm/s |
| Y Platformu | 190*150mm |
| Tekrarlama Hassasiyeti | 0.02mm |
| Motor | Step motor |
| Tahrik Sistemi | X/Y için triger kayışı, Z ekseni vidalı |
| Belge Desteği | CAD, CorelDRAW |
| Yük Kapasitesi | X/Y: 10kg, Z: 5kg |
| Lineer Kılavuz | CSK (Tayvan marka) |
| Fotoelektrik Anahtar | Almanya marka |
| Silindir | AirTAC |
| Tutkal Depolama | 30ml PUR Şırınga tipi |
| Makine Boyutu | 520*585*597mm |
| Brüt Ağırlık | 50kg |