| Marka Adı: | HSTECH |
| Model Numarası: | HS-SZ460 |
| Moq: | 1 set |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union, |
| Tedarik Yeteneği: | Ayda 100 set |
Bu makine, PCB akış yönünü değiştirmek için özel SMT hattında kullanılır.
| Ürün Adı | PCB Dönüş Taşıyıcı |
| Taşıma yüksekliği | 910±20 mm |
| Taşıma yönü | L~R, ya da R~L |
| Döngü süresi | Yaklaşık 5 saniye. |
| Yolun sabit tarafı | Ön taraf |
| Güç kaynağı | AC100-230V,50/60Hz,tek fazlı |
| Hava basıncı | 4-6bar |
| Hava tüketimi | En fazla 10L/dakikada |
| PCB kalınlığı | Min 0.4 mm |
| Sinyal | SMEMA |
| Model | HS-SZ350 | HS-SZ460 |
| Verimli PCB uzunluğu | 50*50~450*350mm | 50*50~550*460mm |
| Makine boyutu | 700*750*1200mm | 840*890*1200mm |
| Ağırlık | 150 kg | 180 kg |
![]()