| Marka Adı: | HSTECH |
| Model Numarası: | HS-520 |
| Moq: | 1 set |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | Ayda 100 set |
| Model | HS-520 |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC 220V±10% 50/60Hz |
| Toplam Güç | 3800W |
| Genel Boyutlar | U460mm × G480mm × Y500mm |
| PCB Boyutu | Maksimum 300mm × 280mm | Minimum 10mm × 10mm |
| BGA Boyutu | Maksimum 60mm × 60mm | Minimum 1mm × 1mm |
| PCB Kalınlığı | 0.3-5mm |
| Makine Ağırlığı | 20KG |
| Garanti | 3 yıl (1. yıl ücretsiz) |
| Uygulamalar | Çipler, telefon anakartları ve elektronik bileşen onarımı |
Shenzhen Hansome Technology Co., Ltd (HSTECH), Yükleyiciler, Boşaltıcılar, Tamponlar, Konveyörler ve ilgili sistemler dahil olmak üzere SMT kart işleme ekipmanlarının profesyonel bir üreticisidir. Bağımsız fikri mülkiyet haklarına sahip bir yüksek teknoloji kuruluşu olarak, SMT/THT üretim hattı kart işleme ekipmanlarının araştırma, geliştirme, üretim ve satışında uzmanız.
Şirketimiz, müşterilere yüksek verimli ve güvenilir kart işleme çözümleri sunmak için gelişmiş teknolojiden yararlanan profesyonel teknisyenler ve satış ekipleri istihdam etmektedir. Deneyimli mühendislik ekibimiz, akıllı fabrika geliştirme trendlerini sürekli olarak izlemekte, ürünleri ve teknolojiyi pazar taleplerine göre güncellemektedir. Giderek daha otomatik ve uygun maliyetli ürünler yaratmaya kararlıyız ve ayrıca belirli müşteri gereksinimlerine göre uyarlanmış OEM hizmetleri de sunuyoruz.