| Marka Adı: | HSTECH |
| Model Numarası: | HS-620 |
| Moq: | 1 set |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | Ayda 100 set |
| BGA Yeniden Çalışma İstasyonu | Model: HS-620 |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC 220V±10% 50/60Hz |
| Toplam Güç | 3500W |
| Isıtıcı Gücü | Üst sıcaklık bölgesi 1200W, ikinci sıcaklık bölgesi 1200W, IR sıcaklık bölgesi 2700W |
| Elektrik Malzemesi | Sürücü motor + PLC akıllı sıcaklık kontrol cihazı + renkli dokunmatik ekran |
| Sıcaklık Kontrolü | Bağımsız sıcaklık kontrol cihazı, hassasiyet ±1℃'ye ulaşabilir |
| Sıcaklık Arayüzü | 1 adet |
| Konumlandırma Şekli | V şeklinde yuva, PCB destek aparatları ayarlanabilir, lazer ışığı hızlı merkezleme ve konumlandırma yapar |
| Genel Boyut | U650mm * G630mm * Y850mm |
| PCB Boyutu | Maksimum 450mm * 390mm Minimum 10mm * 10mm |
| BGA Boyutu | Maksimum 80mm * 80mm Minimum 1mm * 1mm |
| Makine Ağırlığı | 60KG |
| Kullanım | Çip / telefon anakartı vb. onarımı |