| Marka Adı: | HSTECH |
| Model Numarası: | HS-520 |
| Moq: | 1 set |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | Ayda 100 set |
| Model | HS-520 |
| Güç Kaynağı | AC 220V±10% 50/60Hz |
| Toplam Güç | 3800W |
| Genel Boyutlar | U460mm × G480mm × Y500mm |
| PCB Boyutu | Maksimum 300mm × 280mm / Minimum 10mm × 10mm |
| BGA Boyutu | Maksimum 60mm × 60mm / Minimum 1mm × 1mm |
| PCB Kalınlığı | 0.3-5mm |
| Ağırlık | 20KG |
| Garanti | 3 Yıl (İlk Yıl Ücretsiz) |
| Uygulamalar | Çipler, Telefon Anakartları ve Elektronik Bileşenler |