| Marka Adı: | HSTECH |
| Model Numarası: | HS-VS810 |
| Moq: | 1 set |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | Banka havalesi, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | Ayda 50 set |
CCD vida kilitleme görsel algılama BASLER kamerası ile vida bağlama makinesi
Giriş:
Bu makine bir 4 eksenli yüksek performanslı CCD otomatik vida bağlama makinesidir, konumlandırma için endüstriyel kamera kullanır, doğru konuma ulaşmak için LED kaynağı ile çalışır,esas olarak küçük boyutlu vidaları kilitlemek için kullanılırBu makine HIWIN P-Class KK kaydırma modülü ve Panasonic servo motoru kullanıyor ve tüm makineyi istikrarlı hale getirmek için Schneider ve Omron markasını kullanan optoelektrik parçalar.
Uygulama:
Bu CCD otomatik vida kilitleme makinesi, akıllı telefon, güç adaptörü, PCB elektronik ürünleri, piller, küçük ev uygulamaları, wifi yönlendiricileri, güç kaynağı,Oyuncak tekerlekleri, ve diğer otomotiv parçaları ve küçük elektronik ürünler.
Spesifikasyon:
| Model | HS-VS810 |
| Ürün Adı | Otomatik CCD vida bağlama makinesi |
| Güç kaynağı | AC380V |
| Çalışma ekseni | 4 eksen |
| vida çapı aralığı | 0.8-2.0mm |
| Tekrar doğruluk | ±0,02 mm |
| Motor | Panasonic servo motoru |
| Doğrusal kılavuz / vida | HIWIN markası KK modülü |
| Kontrol kartı | LEADSHINE markası yüksek performanslı kontrol kartı |
| Makineli | Vauguard |
| Kamera. | Almanya markası BASLER endüstriyel kamera |
| Lens | Yüksek çözünürlüklü yüksek performanslı lens |
| Işık kaynağı | Endüstriyel LED kaynağı |
| Vakum jeneratörü | AIRTEC |
| Besleyici | Japonya'dan NSRI |
| Optoelektronik parçalar | Schneider / Omron |
| Makine boyutu | 930*780*1700mm |
| Brüt ağırlık | 350 kg |
![]()
![]()
![]()