| Marka Adı: | HSTECH |
| Model Numarası: | HS-D331 |
| Moq: | 1 bilgisayar |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | haftada 100 adet |
| Model | HS-D331 |
| Voltaj | AC110V/220V, 50/60Hz, Meanwell markası |
| Servis Valfı | PUR ısıtma valfi |
| X/Y/Z Çalışma aralığı | 300/300/100 mm |
| XYZ Hız | 300mm/s |
| Y Platform | 190*150mm |
| Tekrarlama Doğruluğu | 0.02 mm |
| Motor | Adımlı motor |
| Sürücü Sistemi | X/Y, Z ekseni vidaları için zamanlama kemeri |
| Belge Destekleme | CAD, CorelDRAW |
| Yükleme kapasitesi | X/Y: 10kg, Z: 5kg |
| Doğrusal Rehber | CSK (Taiwan markası) |
| Fotoelektrik anahtar | Almanya markası |
| Silindir | AirTAC |
| Yapıştırıcı Depolama | 30 ml PUR Şırınga tipi |
| Makine Boyutu | 520*585*597mm |
| Brüt Ağırlık | 50 kg |