|
|
| Marka Adı: | HSTECH |
| Model Numarası: | HS-CC300 |
| Moq: | 1 set |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | L/C,D/P,T/T,Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | Ayda 100 set |
| Spesifikasyon | Ayrıntılar |
|---|---|
| Ürün Adı | Selektif uyumlu kaplama makinesi |
| Model | HS-CC300 |
| Transmisyon Yüksekliği | 920±20 mm |
| Taşıyıcı Genişliği | 50-450mm/veya özel |
| İletişim | L'den R'ye veya R'den L'ye |
| Bileşen Yüksekliği | Yukarı ve aşağı en fazla 100 mm |
| PCB kartı kenarının boyutu | ≥5 mm |
| Taşıma Hızı | 0-12000mm/min |
| 3 Eksen sürüş hızı | 800mm/s |
| Tekrarlama Doğruluğu | ±0,02 mm |
| Depolama Programları | 1000'e kadar |
| Güç kaynağı | AC220/110V |
| Hava basıncı | 4 kgf/cm2 |
| Yapıştırıcı tankı | 10L, elle karıştırma |
| Kontrol Modu | Endüstriyel PC + Hareket kontrol kartı |
| Doğrusal Rehber Düzenleme | Akıllı ayarlama |
| Programlama Modu | El öğretimi |
| İletişim Limanı | SMEMA |
| Işık kaynağı | Kendi kendine donatılmış ışık kaynağı |
| Bulma Işık Kaynağı | Kendi kendine donatılmış |
| Yazılım | Windows + kaplama yazılımı |
| Sürücü Motoru | Adımlı motor (2 adet) |
| 3 Eksenli Sürüş Modu | Servo motor + vida sürücüsü modülü + Elektrikli Silindir |
| Lastik Valf Sayısı | 1 püskürtme valfi + 1 dağıtım valfi |
| Çöplük genişliği | 3-20mm |
| püskürtme yöntemi | Otomatik |
| Toplam Güç | 2.6kW |
| Makine gövdesi | Paslanmaz çelik |
| Makine ağırlığı | 600 kg |
| Makine Boyutu | 1060x1200x1700mm |