| Marka Adı: | HSTECH |
| Model Numarası: | HS-500SC |
| Moq: | 1 set |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | Banka havalesi, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | Ayda 100 set |
Yüksek kaliteli makine otomatik küçük konveyör smt hat makinesi LED montaj hattı besleme konveyörü
Bu makine PCB çeviri makinesi olarak da adlandırılır. Bir çizgiden iki çizgiye taşımak için kullanılır.
Spesifikasyon
| Model | HS-500SC |
| PCB boyutu | (50*50) ~ ((500*460) |
| Güç kaynağı | AC100-240V ara marka |
| Taşıma yüksekliği | 900±20 mm |
| Taşıma yönü | L'den R'ye veya R ro L'ye, (herhangi bir seçenek yok) |
| PCB kalınlığı | Min 0.4 mm |
| Makine boyutu | 600*(1500~4800) *1100mm |
| Ağırlık | 150 ~ 350 kg |
Özellikleri
1Çerçeve kalınlaştırılmış metal tabakadan yapılmıştır.
2Paralel güç kullanımı adım motoru.
3Paralel transfer cihazı, senkron kemer + yol gösterici, yarı pürüzsüz bir blok kullanarak.
4Genişliği ayarlanabilir: El.
5.Adım motoru ray iletiminde kullanılır.
6- İşletim paneli bir dokunmatik ekran.
7.PLC programlanabilir denetleyici kontrolü.
8- Standart SMEMA.
9.1 set kontrol kabını.
Not:A modunda (1'den 1'i)
B modunda (2'de 2 çıkış)
![]()