| Marka Adı: | HSTECH |
| Model Numarası: | HS-M355 |
| Moq: | 1 PC |
| fiyat: | 25~80usd/pc |
| Ödeme Şartları: | Banka havalesi, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | ayda 500 adet |
PCB'ler için Yüksek Kapasiteli Antistatik Magazin, 50 adet, Genişlik Ayarlanabilir ESD Raf
Giriş
Bu PCB Magazini, aynı zamanda PCB saklama rafı olarak da adlandırılır, PCB'leri PCB yükleyici makinesine toplamak, ardından SMT üretim hattına yüklemek için kullanılır, magazinler hacim iletken polipropilen ve dayanıklı metalden yapılmıştır, tüm raf antistatiktir ve yapı çok kararlıdır, bu da PCB'leri hasardan veya bükülmeden koruyacaktır.
Özellikler
| Genel boyut | 355*320*565mm, ayrıca diğer seçenekler de mevcuttur |
| Uygun PCB boyutu | 50*50~350*250mm |
| PCB saklama kapasitesi | Maksimum 50 adet |
| Yan kılavuz yuvası | Derinlik 3.0mm, genişlik 5.0mm, aralık 10mm |
| Yüzey direnci | 105Ω-109Ω |
| Isı direnci | 80 °C/120°C/200°C |
| Genişlik ayarı | Dişli İzleyici / klipsler |
| Üst ve alt taban paneli | Metal malzeme |
| Tip | Antistatik |
| Tek ağırlık | 5kg |
Avantajları
1. Kaymaz tasarım, iyi yük taşıma gücü ve sağlamlık.
2. İç yapı, yuvarlak iç köşeler, en kaliteli metal parlak yüzey ve yüksek kaliteli pp kılavuz olukları.
3. Birinci sınıf kalite ve gelişmiş verimlilik.
4. Süper depolama, her ölçek bir pcb kartını temsil eder, konulabilir, kartın kalınlığı depolama sayısını belirler.
![]()
![]()
![]()
![]()