| Marka Adı: | HSTECH |
| Model Numarası: | HS-700 |
| Moq: | 1 set |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | Ayda 100 set |
| Cep telefonu BGA yeniden işleme istasyonu | Model: HS-700 |
| Güç kaynağı | AC 100V / 220V ± 10% 50/60Hz |
| Toplam Güç | 2600W |
| Isıtma gücü | Üst ısıtıcı 1200W ((Max), alt ısıtıcı 1200W ((Max) |
| Elektrikli malzeme | Sürüş motoru + akıllı sıcaklık kontrolörü + renkli dokunmatik ekran |
| Sıcaklık Kontrolü | Yüksek hassasiyetli K sensörü + kapalı döngü kontrolü + bağımsız sıcaklık kontrolörü (hassasiyet ±1°C'ye ulaşabilir) |
| Sensör | 1 parça |
| Bulma Yöntemi | V şeklindeki PCB desteği + dış evrensel armatür + merkezleme ve konumlandırma için lazer ışığı |
| Genel Boyut | L450mm × W470mm × H670mm |
| PCB Boyutu | En fazla 140 mm × 160 mm, en az 5 mm × 5 mm |
| BGA Boyutu | En fazla 50 mm × 50 mm, en az 1 mm × 1 mm |
| Uygulanabilir PCB Kalınlığı | 0.3 - 5mm |
| Değerlendirme Doğruluğu | ±0,01mm |
| Makine ağırlığı | 30KG |
| Dağ çip ağırlığı | 150 g |
| Çalışma Modları | Beş: Yarım otomatik/El/Kaldırma/Kaldırma/Saldırma |
| Kullanımı | Çip / telefon ana kartı vb. tamir et. |