| Marka Adı: | HSTECH |
| Model Numarası: | RM-F550 |
| Moq: | 1 set |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | D/P,T/T,Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | Ayda 20 TAKIM |
| Model | RM-F328 |
| Yapı | Tek Mil, Çift Platform |
| Etkin Kesme Uzunluğu | 300 × 350mm |
| Kesme Tipleri | Düz Çizgi, Yay, Dairesel |
| Hareket Hızı | X/Y Ekseni: 1000mm/s, Z Ekseni: 500mm/s |
| Toz Toplama Yöntemi | Üst Toplama |
| Mil Hızı | 40.000 - 60.000 RPM |
| Yönlendirme Mili | Maksimum 60.000 RPM |
| Kesme Hızı | 1-100mm/s Ayarlanabilir |
| Kesme Hassasiyeti | ±0.03mm |
| Tekrarlama Hassasiyeti | ±0.01mm |
| Programlama | Renkli CCD |
| Harici Bağlantı | USB |
| Yönlendirici Kiti | Freze Bıçağı, φ0.8-φ3.0 Sol Dönüş, Şaft Tungsten Çelik |
| Güç Kaynağı | 380V |
| Makine Gücü | 2000W |
| Toz Toplayıcı Boyutu | 600 × 470 × 730mm |
| Toz Toplayıcı Gücü | 2.2Kw, 380V |
| Toz Toplayıcı Hava Basıncı | 4-6 KG/cm³ |
| Güvenlik Kapısı | Manuel Kapı |
| Hata Alarmı | Evet |
| Programlama Yöntemi | Kendi Kendine Programlama, Klavye ve Fare ile Kontrol Edilen Kamera |