|
|
| Marka Adı: | HSTECH |
| Model Numarası: | HS-SZ350 |
| Moq: | 1 set |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | Banka havalesi, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | Ayda 100 set |
SMT Üretiminde Akış Yönünü Değiştirmek İçin Gelişmiş 90 Derece PCB Taşıma Ekipmanı
Giriş
Bu makine, SMT üretim hattında PCB akış yönünü değiştirmek için kullanılır.
Özellikler
1. Tamamen kapalı kutu şekli.
2. Dönme ve hareketler yumuşak, nazik ve doğrudur.
3. Xinjie PLC kontrolü, ekran kontrol dokunmatik ekran paneli.
4. Saat yönünde yamuk, 90 derece dönüş (saat yönünde) ayarlanır.
5. Esas olarak, SMT üretim hattının dönüşünde PCB kartının yönünü değiştirmek için kullanılır.
6. Bir dizi elektrik kontrol kutusu.
Özellikler
| Ürün adı | PCB Döndürme Konveyörü |
| Taşıma yüksekliği | 910±20mm |
| Taşıma yönü | S~D veya D~S |
| Çevrim süresi | Yaklaşık 5 saniye |
| Ray sabit tarafı | Ön taraf |
| Güç kaynağı | AC100-230V,50/60Hz, tek faz |
| Hava basıncı | 4-6bar |
| Hava tüketimi | Maksimum 10L/dak |
| PCB kalınlığı | Min 0.4mm |
| Sinyal | SMEMA |
| Model | HS-SZ350 | HS-SZ460 |
| Verimli PCB uzunluğu | 50*50~450*350mm | 50*50~550*460mm |
| Makine boyutu | 700*750*1200mm | 840*890*1200mm |
| Ağırlık | 150kg | 180kg |
![]()
![]()