|
|
| Marka Adı: | HSTECH |
| Model Numarası: | HS-SZ350 |
| Moq: | 1 set |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | Banka havalesi, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | Ayda 100 set |
460mm Genişlik 90 Derece PCB Dönüş Konveyörü ve Üst Tarafı Şeffaf Kapak
Giriş
Bu makine, SMT üretim hattında PCB akış yönünü değiştirmek için kullanılır.
Özellikler
1, PCB akış yönü 90, 180, 270 derece içinde değiştirilebilir.
2, Müşterinin ihtiyacına göre sabit kılavuz ray.
3, Yumuşak LED düğme kontrolü, geleneksel ve kullanımı kolay.
4, Üst güvenlik şeffaf kapak, operatör tüm çalışma sürecini izleyebilir.
5, Yüksek güvenlik sağlamak için dahili tork sınırlayıcılı kapalı tasarım.
6, Hiwin lineer kılavuz rayları ve vidalı miller dönüşü pürüzsüz ve hassas hale getirir.
7, Konveyörler arasındaki transfer boşluğunu en aza indirin.
8, Özelleştirilebilir PCB akış hızı.
Pürüzsüz ve paralel genişlik ayarı (vidalı mil).
9, SMEMA ile uyumlu.
Şartname
| Ürün adı | PCB Dönüş Konveyörü |
| Taşıma yüksekliği | 910±20mm |
| Taşıma yönü | S~D veya D~S |
| Çevrim süresi | Yaklaşık 5 saniye |
| Ray sabit tarafı | Ön taraf |
| Güç kaynağı | AC100-230V,50/60Hz,tek faz |
| Hava basıncı | 4-6bar |
| Hava tüketimi | Maksimum 10L/dak |
| PCB kalınlığı | Min 0.4mm |
| Sinyal | SMEMA |
| Model | HS-SZ350 | HS-SZ460 |
| Verimli PCB uzunluğu | 50*50~450*350mm | 50*50~550*460mm |
| Makine boyutu | 700*750*1200mm | 840*890*1200mm |
| Ağırlık | 150kg | 180kg |
![]()
![]()