| Marka Adı: | HSTECH |
| Model Numarası: | HS-330BF |
| Moq: | 1 set |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | Banka havalesi, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | Ayda 100 set |
Dokunmatik Ekran Kontrolü 4 Grup Soğutucu Kule Işık Ekranı PCB Tampon Makinesi
Giriş
Bu PCB tampon makinesi akıllı bir kart tamponlama ekipmanıdır, PCB'leri depolamak için 25 katmana sahiptir ve her katmanın kendine özgü
sinyali vardır ve her katmana bir numara verilmiştir, alt makine katman numarasına sinyal gönderdiğinde, tampon sinyali kabul edecek ve katmana emir verecek, ardından otomatik olarak PCB'leri seçip alt makineye taşıyacaktır.
Özellikler
1. Kullanıcı dostu yumuşak dokunmatik ekran kontrol paneli.
2. Çalışma modu: OK geçiş veya Stok, Ng reddetme, Belirlenmeyi Bekleme, By Pass.
3. Taşıma ortamı olarak dayanıklı silindirler. (kayış değişimi gerekmez)
4. Hızlı, Pürüzsüz ve Doğru indeksleme konumu. (Servo motor Sürücüsü)
5. 'Eşik' sistemi sağlanmıştır.
6. Pürüzsüz ve paralel genişlik ayarı. (Kılavuz vida tahrikli)
7. Küçük makine ayak izi.
8. SMEMA uyumlu.
Şartname
| MODEL | HS-HC250 | HS-HC250 |
| VERİMLİ PCB BOYUTU | 50*50~350*250mm | 50*50~455*330mm |
| MAKİNE BOYUTU | 1250*1200*1600mm | 1460*1360*1600mm |
| AĞIRLIK | 200kg | 230kg |
| MODEL | HS-HC250 | HS-HC250 |
| VERİMLİ PCB BOYUTU | 50*50~350*250mm | 50*50~455*330mm |
| MAKİNE BOYUTU | 1250*1200*1600mm | 1460*1360*1600mm |
| AĞIRLIK | 200kg | 230kg |
TEKNİK PARAMETRELER
| FONKSİYON | Bu ünite, SMD makinesi ve Denetim ekipmanı arasında bir tampon olarak kullanılır. |
| Taşıma Yüksekliği |
910±20mm |
| Taşıma Yönü | L~R veya R~L |
| Kart Toplama | PCB rafını kaldırma |
| Konveyör Taşıma Hızı | Ayarlanabilir |
| Ray Sabit Tarafı | Ön taraf veya arka taraf |
| Çalışma Tarafı | Ön taraf |
| PCB Kalınlığı | Min 0.6mm |
| Adım Seçimi | 1-4 (10mm adım) |
| Güç Kaynağı | 220V,50/60Hz,±10% |
| Güç | 0.05kW |
| PCB Stok Kapasitesi | Maksimum 25 adet |
| Magazin | Hayır |
| Sinyal | SMEMA |
| Seçenekler | Otomatik genişlik ayarı |
![]()