| Marka Adı: | HSTECH |
| Model Numarası: | HS-250DOLD |
| Moq: | 1 set |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | Banka havalesi, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | Ayda 100 set |
Kule Işık Ekranı Mitsubishi PLC Çift Raylı PCB Çıkartıcı SMT için Standart Yükseklik
Uygulama
Bu makine iki raylı çalıştırılır, PCB'leri depolara toplamak için kullanılır.
Spesifikasyon
| Model | HS-250DULD |
| PCB boyutu | (50*50) ~ 350*250 mm |
| Dergi boyutu | 355*320*565mm |
| PCB yükleme süresi | Yaklaşık 6 saniye. |
| Dergi değiştirme zamanı | 30'lar. |
| Güç kaynağı | AC100-230V, tek fazlı, en fazla 300A |
| Havalandırma | 4-6 bar, en fazla 10L/dakikada |
| Taşıma yüksekliği | 900±20 mm |
| Taşıma yönü | L'den R'ye veya R'den L9'a (ihtimal) |
| PCB kalınlığı | Min 0.4 mm |
| Dergi sayısı | 1pc üst, 1pc aşağı, veya özel |
| Adım mesafe seçenekleri | 1-4 ((10 mm mesafe) |
| Makine boyutu | 1460*1500*1200mm |
| Ağırlık | Yaklaşık 210kg |
Özellikleri
1Gerçek renk dokunmatik ekran kontrolü.
2Mitsubishi PLC.
3, Magazin kapasitesi: üst 1, alt 1, veya özelleştirilmiş.
4, Seçim alanı: 10mm, 20mm, 30mm, 40mm.
5PCB taşıma yönü: L - R veya R - L, isteğe bağlı.
6, Manual/Automatic çalıştırma modunun seçimi.
7, Ön ray sabit veya arka ray sabit,ihtiyaçlı.
8, SMT uygulaması için standart yükseklik ((920±20mm).
9, kule ışık göstergesi.
10SMEMA sinyali.
![]()
Paketleme Hakkında
![]()
![]()
![]()