| Marka Adı: | HSTECH |
| Model Numarası: | HS-460BC |
| Moq: | 1 set |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union, |
| Tedarik Yeteneği: | Ayda 100 set |
Bu makine, PCB yükleyicisi ve ekran yazıcısı arasında, PCB yüzeyinde toz, elektrik statiklerini temizlemek için fırça ve çıkartma rulo ile kullanılır.
| Model | HS-250BC | HS-330BC | HS-390BC | HS-460BC |
| PCB boyutu | (50*50) ~ 350*250 | (50*50) ~ ((460*330) | (50*50) ~ ((530*390) | (50*50) ~ ((530*460) |
| Makine boyutu | 555*820*1350 | 555*900*1350 | 555*960*1350 | 555*1030*1350 |
| Ağırlık | 80 kg | 90kg | 100 kg | 110kg |
| PCB kalınlığı | 0.4~5mm |
| Güç kaynağı | AC100 ~ 230V, tek fazlı, 300A |
| Havalandırma | 0.4~0.6Mpa |
| Temizlik fırçası | En iyi 2 adet |
| Bir çıkartma rulo | En iyi 1 pc |
| Fırça | ESD, yüksek hassasiyetli fırça |
| Eğer toz toplayıcıyla | - Evet. |
| Taşıma hızı | 0~9m/min, ayarlanabilir |
| Taşıma yüksekliği | Standart 900±20mm |
| Yönlendirme | L'den R'ye veya R'den L'ye, isteğe bağlı |
| Döngü süresi | Yaklaşık 8'lik. |
Görünüşte temiz ortamlarda bile PCB yüzeyleri kolayca toz biriktirir.
Elektriksel arızalar: Toz iletken (örneğin metal parçacıkları) veya higroskopik olabilir, kısa devreye, sızıntıya veya sinyal müdahalelerine neden olabilir.
Lehimleme kusurları: Lehimleme sırasında (özellikle SMT montajı) kirleticiler düzgün lehimleme pastasının ıslanmasını engelleyebilir, bu da soğuk lehimleme eklemlerine, zayıf lehimleme eklemlerine veya diğer kusurlara neden olabilir.
Kaplama sorunları: Uyumlu kaplamalar veya diğer koruyucu kaplamalar uygulanmadan önce, yüzey tozları kaplamanın yapışkanlığını, tekdüzeliğini ve koruyucu etkinliğini azaltabilir.
Düşük güvenilirlik: Uzun vadede, kirleticiler nemli ortamlarda elektrokimyasal göçü tetikleyebilir, bu da devre korozyona ve nihai arızalara yol açabilir.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()