| Marka Adı: | HSTECH |
| Model Numarası: | HS-310L |
| Moq: | 1 set |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | Banka havalesi, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | Ayda 100 set |
40mm Yüksekliklü Pnömatik PCB Depanelizer V-CUT PCB Ayrıcı
Giriş:
1Pnömatik olarak çalıştırılan ve elektrikle kontrol edilen, örnek tasarımı makinede sensör cihazı var, en düşük kesim gerilimleri ile bir kez kesme tahtası.HS-310 ayrı hassas SMD PCBA veya ince levhalar için geçerlidir.
Özellikleri:
Spesifikasyon:
| Ürün Adı | PCB temizleyicisi |
| Model | HS-310L |
| Parça yüksekliği | En fazla 40 mm |
| Kısmen aşağı yüksekliği | En fazla 20 mm |
| Havalandırma | 5kgf/cm |
| Çıkış | 12.5 ton (toplam) |
| Verimli kesim uzunluğu | 1-360 mm |
| Doğrusal bıçak boyutu | 360*43.5*6mm |
| PCB kalınlığı | 0.1mm~2.0mm ((V dalıyla) 0.1mm ~1.0mm ((V dalı olmadan)) |
| Bıçak malzemesi | Yüksek kaliteli yüksek hızlı çelik alet ithal |
| Ayrım hızı | 1-300mm/s |
| V kesimi kalınlığı | 0.3-3.5mm |
| Hava tüketimi | 200-400 ((L/dakikada) |
| Makine boyutu | 700*325*400 mm |
| Ağırlık | 130kg |
| Uygun bir tahta | Tüm V kesimi tahtaları |
Başvuru tabloları:
![]()
![]()
![]()