| Marka Adı: | HSTECH |
| Model Numarası: | HS-GH350 |
| Moq: | 1 set |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | Banka havalesi, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | Ayda 100 set |
SMT Line SPI AOI tampon LED Membran Kontrol Panli Otomatik PCB tampon
Uygulama:
Bu birim SPI ve AOI tampon ekipmanlarından sonra bir tampon olarak kullanılır.
Özellikleri:
1Dost canlısı yumuşak dokunuşlu LED zar kontrol panelini kullanın.
2. FIFO, LIFO, yükleyici, indiricisi, reddedici mod seçili.
3Hızlı, pürüzsüz ve hassas indeksleme.
4- Derginin hizasını sağlamak için pneumatik sıkıştırıcılar.
5Pnömatik basınç ayarlandı.
6Sınır sistemleri sağlanmıştır.
7Ek depo tamponlama kapasitesi talep üzerine mevcuttur.
8SMEMA uyumlu.
Teknik ayrıntılar:
| Model | HS-GH350 |
| Taşıma yüksekliği | 910±20 mm |
| Taşıma yönü | L~R, ya da R~L |
| Kurul döngüsü süresi | Yaklaşık 20 saniye. |
| Dergi zamanla değişir | Yaklaşık 30 saniye. |
| Yolun sabit tarafı | Ön taraf |
| İşlem tarafı | Ön taraf |
| PCB kalınlığı | Min 0.6mm |
| Ses yüksekliği seçimi | 1-4 ((10 mm mesafe) |
| Güç kaynağı | 220V,50/60Hz,±% 10 |
| Güç | 0.05kW |
| Hava basıncı | 4-6Bar |
| Hava tüketimi | En fazla 10L/dakikada |
| Dergilerin sayısı | Yukarı:1 dergi, Alt taraf:1 dergi |
| Sinyal | SMEMA |
| Seçenekler | 1Dokunmatik ekran kontrol modu. 2Otomatik genişlik ayarlaması. 3, Müşterinin gereksinimlerine göre miktarda magazin. |
| Model | HS-HC250S | HS-HC330M | HS-HC390L | HS-HC460XL |
| Verimli PCB uzunluğu | 50*50~350*250mm | 50*50~455*330mm | 50*50~530*390mm | 50*50~530*460mm |
| Dergi boyutu | 355*320*563mm | 460*400*563 | 535*460*570mm | 535*530*570mm |
| Makine boyutu | 1250*1200*1600mm | 1460*1360*1600mm | 1610*1480*1600mm | 1610*1620*1600mm |
| Ağırlık | 170 kg | 230 kg | 300 kg | 330kg |
![]()
![]()