| Marka Adı: | HSTECH |
| Model Numarası: | HS-PYJ250 |
| Moq: | 1 takım |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | D/P,T/T,Western Union, |
| Tedarik Yeteneği: | Ayda 200 set |
Bir PCB Mekik Konveyör imalat ortamlarında baskılı devre kartlarının (PCB'ler) verimli bir şekilde taşınmasını kolaylaştırmak için tasarlanmış özel bir konveyör sistemidir. Bu tür bir konveyör, esneklik, alan verimliliği ve hızlı ayarlamaların gerekli olduğu montaj hatlarında özellikle kullanışlıdır.
| Fonksiyon | Bu ünite, PCB akışını farklı kanallara, 2 hattan 1 hatta veya 1 hattan 2 hatta yönlendirmek için kullanılır. |
|---|---|
| Model | HS-PYJ250 |
| Taşıma yüksekliği | 910±20mm |
| Çeviri mesafesi | Standart 2200mm (1~4. ray) veya özelleştirilmiş |
| Çeviri süresi | Özelleştirilmiş |
| Çeviri yöntemi | Step motor + konveyör bandı |
| Ray sabit | 1. ve 4. ray sabit |
| Uygun PCB boyutu | 50*50~400*250mm |
| Transfer yönü | L-R veya R-L |
| PCB transfer modu | 2'den 1'e, 1'den 2'ye veya 2'den 2'ye. |
| Hava basıncı | 4-6bar |
| PCB kalınlığı | Min 0.4mm |
| Makine boyutu | 600*2600*1200mm |
| Sinyal | SMEMA |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()