| Marka Adı: | HSTECH |
| Model Numarası: | HS-CVN350 |
| Moq: | 1 takım |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | D/P,T/T,Western Union, |
| Tedarik Yeteneği: | Ayda 200 set |
Bu ünite smt üretim hattında OK ve NG kart seçim fonksiyonunu sağlar. PCB'lerin görsel muayenesi gerektiğinde kullanılabilir. PCB'ler normal PCB akışını kesintiye uğratmadan çalışmaya devam edecektir.
| Modeli | HS-CVN350 | HS-CVN460 |
| Verimli PCB uzunluğu | 50*50~450*350mm | 50*50~550*460mm |
| Makine boyutu | 1000*690*930mm | 1000*800*930mm |
| Ağırlık | 70kg | 90kg |
| Taşıma yüksekliği | 910±20mm |
| Ulaşım yönü | Sol~R veya R~L (isteğe bağlı) |
| Taşıma hızı | 0,5~20 m/dak veya belirtin |
| Güç kaynağı | AC100-230V,50/60Hz,tek fazlı |
| Güç tüketimi | 100VA maksimum |
| Hava basıncı | 4-6 bar |
| Hava tüketimi | Maksimum 10L/dak |
| İletişim | SMEMA |