|
|
| Marka Adı: | HSTECH |
| Model Numarası: | HS-LD250 |
| Moq: | 1 takım |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | D/P,T/T,Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | Ayda 200 set |
| Model | HS-LD250 |
| Ürün Adı | PCB yükleyici |
| Taşıma yüksekliği | 920±20 mm |
| PCB yükleme süresi | Yaklaşık 6 saniye. |
| Dergi değiştirme zamanı | Yaklaşık 30 saniye. |
| Taşıma yönü | L~R, ya da R~L |
| Operasyon | Ön çalışma |
| Yolun sabit tarafı | Ön taraf (veya belirtin) |
| Güç kaynağı | 220V, 50/60Hz, ±10% |
| Hava basıncı | 4-6bar |
| PCB kalınlığı | Min 0.4 mm |
| Dergi sayısı | Üst taraf: 1 pc, alt taraf: 2 pc |
| Ses yüksekliği seçimi | 1-4 (10 mm mesafe) |
| Taşıyıcı hızı | 0.5-20M/min veya özel |
| Sinyal | SMEMA |
| Model | HS-LD250 | HS-LD330 | HS-LD390 | HS-LD460 |
|---|---|---|---|---|
| Verimli PCB uzunluğu | 50*50~350*250mm | 50*50~455*330mm | 50*50~530*390mm | 50*50~530*460mm |
| Makine Boyutu | 1400*800*1200mm | 1650*880*1200mm | 1800*940*1200mm | 1800*1010*1200mm |
| Dergi boyutu | 355*320*563mm | 460*400*563mm | 535*460*570mm | 535*530*570mm |
| Ağırlık | 140 kg | 180 kg | 220 kg | 260 kg |