| Marka Adı: | HSTECH |
| Model Numarası: | HS-PYJ250 |
| Moq: | 1 set |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | Banka havalesi, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | Ayda 100 set |
PCB Şatöl Taşıyıcı, Boşaltma Yavaşlama Tasarımı, SMEMA uyumlu
- Hayır.Teknik Ayrıntılar
| Görev | Bu birim PCB akışını 2 satırdan 1 satıra veya 1 satırdan 2 satıra farklı kanallara yönlendirmek için kullanılır. |
| Model | HS-PYJ250 |
| Taşıma yüksekliği | 910±20 mm |
| Çeviri mesafesi | Standart 2200mm ((1 ~ 4th ray) veya özel |
| Çeviri süresi | Özel |
| Çevirme yöntemi | Adımlı motor + bant taşıyıcı |
| Demiryolu sabit | 1. ve 4. ray sabit |
| Uygun PCB boyutu | 50*50~400*250mm |
| Transfer yönü | L-R, veya R-L |
| PCB aktarım modu | 2'de 1 çıkıyor, 1'de 2 çıkıyor ya da 2'de 2 çıkıyor. |
| Hava basıncı | 4-6bar |
| PCB kalınlığı | Min 0.4 mm |
| Makine boyutu | 600*2600*1200mm |
| Sinyal | SMEMA |
Özellikleri
1Modül güvenliği kapalı tasarım.
2Adımlı motor kullan.
3, istikrarlı, dengeli ve hassas hareket.
4, Yumuşak ve paralel genişlik ayarlama.
5, PCB taşıma yönü müşteri gereksinimlerini takip.
6Dokunmatik ekran kontrol paneli.
8SMEMA uyumlu.
Makine çizimi
![]()
Ürünün fiziksel resmi
![]()
Uygulama
Bu birim PCB akışını 2 satırdan 1 satıra veya 1 satırdan 2 satıra farklı kanallara yönlendirmek için kullanılır.
Paketleme Hakkında
![]()
![]()
![]()