| Marka Adı: | HSTECH |
| Model Numarası: | HS-ZJ350 |
| Moq: | 1 set |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | Banka havalesi, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | Ayda 100 set |
Çok fonksiyonlu Dikey Ön Çalışma Akıllı SMT Üretim hattı Otomatik 90 Derece PCB Dönüş Taşıyıcı
- Hayır.Teknik Ayrıntılar
| Görev | Bu birim, üretim hattındaki PCB akış yönünü yeniden yönlendirmek için kullanılır ((90 derece, 180 derece veya 270 derece) |
| Taşıma yüksekliği | 910±20 mm |
| Taşıma yönü | L~R, ya da R~L |
| Döngü süresi | Yaklaşık 5 saniye. |
| Yolun sabit tarafı | Ön taraf |
| Güç kaynağı | AC100-230V,50/60Hz,tek fazlı |
| Hava basıncı | 4-6bar |
| Hava tüketimi | En fazla 10L/dakikada |
| PCB kalınlığı | Min 0.4 mm |
| Sinyal | SMEMA |
Spesifikasyon
| Model | HS-ZJ350 | HS-ZJ500 |
| Verimli PCB uzunluğu | 50*50~500*350 mm | 50*50~500*500 mm |
| Makine boyutu | 700*750*1200mm | 840*890*1200mm |
| Ağırlık | 150 kg | 180 kg |
Özellikleri
1, Dahili tork sınırlayıcı ile kapalı tasarım yüksek güvenlik düzeyini sağlar.
2, Temizlik sırasında donanıma her erişim için üst kasa kapağı açılabilir.
3Dost kontrol düğmesini kullan.
4Düzgün ve hassas bir dönüş.
5Taşıyıcılar arasındaki transfer boşluğunu en aza indir.
6, PCB trafik akışları özelleştirilebilir.
7, Yumuşak ve paralel genişlik ayarlama ((başlık vida).
8SMEMA uyumlu.
Makine çizimi
![]()
Uygulama
Bu birim, üretim hattındaki PCB akış yönünü yeniden yönlendirmek için kullanılır ((90 derece, 180 derece veya 270 derece)
Paketleme Hakkında
![]()
![]()
![]()