| Marka Adı: | HSTECH |
| Model Numarası: | HS-IT350 |
| Moq: | 1 set |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | Banka havalesi, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | Ayda 100 set |
HS-IT350/500 SMEMA uyumlu çift taraflı işlem için otomatik PCB Inverter
- Hayır.Teknik Ayrıntılar
| Görev | Bu birim çift taraflı işlem için PCB'leri (180 derece) tersine çevirmek için kullanılır |
| Taşıma yüksekliği | 910±20 mm |
| Taşıma yönü | L~R, ya da R~L |
| Döngü süresi | Yaklaşık 5 saniye. |
| Yolun sabit tarafı | Ön taraf |
| Güç kaynağı | AC100-230V,50/60Hz,tek fazlı |
| Hava basıncı | 4-6bar |
| Hava tüketimi | En fazla 10L/dakikada |
| PCB kalınlığı | Min 0.6mm |
| Sinyal | SMEMA |
Spesifikasyon
| Model | HS-IT350 | HS-IT500 |
| Verimli PCB uzunluğu | 50*50~450*350mm | 50*50~450*500mm |
| Makine boyutu | 570*945*1270mm | 570*1095*1270mm |
| Ağırlık | 130kg | 150 kg |
Özellikleri
1, Dahili tork sınırlayıcı ile kapalı tasarım yüksek güvenlik düzeyini sağlar.
2, Temizlik sırasında donanıma her erişim için üst kasa kapağı açılabilir.
3, dost kontrol düğmesini kullan, isteğe bağlı olarak dokunmatik ekran kullan.
4Düzgün ve hassas bir dönüş.
5, By-pass modeli sağlandı.
6Taşıyıcılar arasındaki transfer boşluğunu en aza indir.
7, PCB trafik akışları özelleştirilebilir.
8, Yumuşak ve paralel genişlik ayarlama ((başlık vida).
9, SMEMA uyumludur.
Makine çizimi
![]()
Uygulama
Bu birim, çift taraflı işlem için PCB'leri (180 derece) tersine çevirmek için kullanılır.
Paketleme Hakkında
![]()
![]()
![]()