| Marka Adı: | HSTECH |
| Model Numarası: | HS-D441 |
| Moq: | 1 bilgisayar |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | haftada 100 adet |
| Model | HS-D441 |
| Güç kaynağı | 110V/220V 50-60Hz 350W |
| Yapıştırıcı karıştırma oranı | 11-10:1/Kustomlaştırılabilir |
| Servis Hızı | 10-150g/5s (yapıştırıcı oranı 1: 1'e dayanarak) |
| Hızlılık | Yapıştırıcı miktarı ±1%, yapıştırıcı oranı ±1% |
| X/Y/Z Çalışma aralığı | 400×400×100mm (Z eksenini döndürülebilir) |
| XYZ Hız | En fazla 300mm/s |
| Sürücü Sistemi | Adım motoru + zamanlama kemeri |
| Tekrarlanabilirlik | ±0,02 mm |
| Örnek Yetenekleri | Çizgiler, Çemberler, Yaylar, Sürekli Yollar, 3 boyutlu doğrusal aralaştırma |
| Çömlekleme Doğruluğu | miktar ±1%, oran ±1% |
| Programlama | Öğretmen Kolye |
| Kontrol Sistemi | PLC |
| Sızıntı geçirmez işlev | Vakum cihazı olan valf |
| Belge Destekleme | CAD, CorelDRAW |
| Ağırlık | 40 kg |
| Boyutlar (L × W × H) | 616×685×645 mm |