|
|
| Marka Adı: | HSTECH |
| Model Numarası: | HS-CC300 |
| Moq: | 1 set |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | L/C,D/P,T/T,Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | Ayda 100 set |
| Özellik | Detaylar |
|---|---|
| Model | HS-CC300 |
| İletim Yüksekliği | 920±20mm |
| Konveyör Genişliği | 50-450mm (özelleştirilebilir) |
| Bileşen Yüksekliği | 100mm'ye kadar |
| PCB Kart Kenar Boyutu | ≥5mm |
| Taşıma Hızı | 0-12000mm/dak |
| 3 Eksen Tahrik Hızı | 800mm/s |
| Tekrarlama Doğruluğu | ±0.02mm |
| Depolama Programları | 1000'e kadar |
| Güç Kaynağı | AC220/110V |
| Hava Basıncı | 4-kgf/cm² |
| Tutkal Tankı | 10L, manuel karıştırmalı |
| Kontrol Sistemi | Endüstriyel PC + Hareket kontrol kartı |
| Sprey Genişliği | 3-20mm |
| Toplam Güç | 2.6kW |
| Makine Ağırlığı | 600kg |
| Makine Boyutları | 1060×1200×1700mm |