| Marka Adı: | HSTECH |
| Model Numarası: | HS-D331AB |
| Moq: | 1 bilgisayar |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | haftada 100 adet |
| BİLGİ | SPEC |
|---|---|
| Yapıştırıcı karıştırma oranı | 11-10:1/Kustomlaştırılabilir |
| Servis Hızı | 10-150g/5s (yapıştırıcı oranı 1: 1'e dayanarak) |
| Hızlılık | Yapıştırıcı miktarı ±1%, yapıştırıcı oranı ±1% |
| X/Y/Z Çalışma aralığı | 300*300*100mm (Z ekseni döndürülebilir) |
| XYZ Hız | En fazla 300mm/s |
| Sürücü Sistemi | Adım motoru + zamanlama kemeri |
| Tekrarlanabilirlik | ±0,02 mm |
| Şablon | Çizgiler, Çemberler, Yaylar, Sürekli Yollar, 3 boyutlu doğrusal aralaştırma |
| Çömlekleme Doğruluğu | miktar ±1%, oran: ±1% |
| İşlem Yöntemleri | Otomatik |
| Programlama | Öğretmen Kolye |
| Kontrol | Kurul kartı |
| Sızıntı geçirmez işlev | Vakum cihazı olan valf |
| Ağırlık | 65 kg |
| Boyut (L*W*H) | 716*585*645mm |
| Güç kaynağı | 220V 50-60Hz 350W |
Shenzhen HanSome Technology Co., Ltd (HSTECH), EMS şirketlerinde geniş bir geçmişe sahip profesyonel ve deneyimli mühendisler tarafından 2012 yılında kuruldu.Başlangıçta PCB işleme ekipmanları konusunda uzmanlaştık ve o zamandan beri PCB düzenleme makineleri ve SMT temizleme makineleri geliştirmek için genişledik.
HSTECH hem araştırma ve geliştirme için profesyonel bir teknik ekibe hem de piyasa eğilimlerini araştırıp ürünleri güncelleyen deneyimli bir pazarlama ekibine sahiptir.ve gelişen endüstri taleplerini karşılamak için yeni teknolojiler geliştirirYıllar boyunca, müşterilerin maliyetleri düşürmelerine, işgücü gereksinimlerini en aza indirmelerine ve üretim verimliliğini artırmalarına yardımcı olan maliyet verimli ürünler yaratmak için sürekli yenilikler yaptık.
Şirketimizin amacı "Yüksek Kalite ve Akıllı", "Kalite odaklı ve Müşteri odaklı" ilkesine dayalı," endüstri özellikleri ve akıllı fabrika uygulaması için akıllı teknoloji arayışı ile birleştirilmişSatış sonrası hizmet için, "sorumluluk" ilkesine bağlı kalıyoruz, kaliteli geri bildirimlere derhal yanıt veriyoruz ve müşterilerimize sürekli destek sağlıyoruz.