|
|
| Marka Adı: | HSTECH |
| Model Numarası: | HS-310L |
| Moq: | 1 set |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | Ayda 100 set |
| Ürün Adı | PCB Depanelizer |
|---|---|
| Model | HS-310L |
| Bölümsel Yükseklik | En fazla 40 mm |
| Yukarı kısımlı yükseklik | En fazla 20 mm |
| Havalandırma | 5kgf/cm |
| Çıkış | 12.5 ton (toplam) |
| Verimli Kesme Uzunluğu | 1-360 mm |
| Doğrusal Kılıç Boyutu | 360×43.5×6mm |
| PCB Kalınlığı (V-Kırıklı) | 0.1mm~2.0mm |
| PCB kalınlığı (V yarığı olmadan) | 0.1mm~1.0mm |
| Kılıç malzemesi | Yüksek Kaliteli Yüksek Hızlı Çelik Araç İhracat |
| Ayrım Hızı | 1-300mm/s |
| V kesimi kalınlığı | 0.3-3.5mm |
| Hava tüketimi | 200-400 L/dakikada |
| Makine Boyutu | 700×325×400 mm |
| Ağırlık | 130kg |
| Uygun bir tahta | Tüm V kesimi tahtaları |