|
|
| Marka Adı: | HSTECH |
| Model Numarası: | HS-5331R |
| Moq: | 1 set |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | D/P,T/T,Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | Ayda 200 Adet |
| Ürün Tipi | Otomatik Lehim Robotu |
| Çalışma Eksenleri | 4 |
| R Ekseni Dönüşü | 360 derece |
| Lehimleme Yöntemi | Nokta/Sürükleme Lehimleme |
| Tekrarlama Doğruluğu | ±0.02mm |
| X/Y/Z Hareket Hızı | Maksimum 300 mm/s |
| Çalışma Aralığı | 300×300×100mm |
| Programlama | Öğretme kumandası ile manuel programlama |
| Tahrik Sistemi | Kademeli motor, triger kayışı |