| Marka Adı: | HSTECH |
| Model Numarası: | HS-310L |
| Moq: | 1 set |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union, D/P |
| Tedarik Yeteneği: | Ayda 200 set |
| Ürün Adı | PCB Ayırıcı |
|---|---|
| Model | HS-310L |
| Parça Yüksekliği | Maks 39mm |
| Parça İndirme Yüksekliği | Maks 19mm |
| Hava Beslemesi | 5Kgf/cm |
| Çıkış | 12,5 ton (brüt) |
| Verimli Kesme Uzunluğu | 1-360mm |
| Doğrusal Bıçak Boyutu | 360×43.5×6mm |
| PCB Kalınlığı (V Oluklu) | 0.1mm~2.0mm |
| PCB Kalınlığı (V Oluksuz) | 0.1mm~1.0mm |
| Bıçak Malzemesi | İthal Yüksek Kaliteli Yüksek Hızlı Çelik Alet |
| Ayırma Hızı | 1-300mm/s |
| V-kesim Kalınlığı | 0.3-3.5mm |
| Hava Tüketimi | 200-400 (L/dak) |
| Makine Boyutu | 700×325×400mm |
| Ağırlık | 130kg |
| Uygun Kart | Tüm V-kesim Kartlar |