| Marka Adı: | HSTECH |
| Model Numarası: | HS-460-CY |
| Moq: | 1 set |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | Ayda 100 set |
| Model | HS-460-CY |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC220V veya AC110V 50/60Hz |
| PCB Boyutu | 50×50~500×460mm |
| Genişlik Ayarı | El krankı ile çalışma |
| PCB Yönü | Soldan sağa veya sağdan sola |
| İletim Yüksekliği | 900 ± 20 mm |
| İletim Hızı | Dakikada 0,5-20 metre ayarlanabilir |
| Ray Sabit Tarafı | Ön taraf sabit (arka taraf opsiyonel) |
| Makine Uzunluğu | 0.5M/0.6M/0.8M/1M/1.5M |
| Opsiyonlar | Işık, Fan, Büyüteç, Kapak, Denetim |