| Marka Adı: | HSTECH |
| Model Numarası: | RT-330 |
| Moq: | 1 set |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | Ayda 50 set |
| Özellik | Ayrıntılar |
|---|---|
| Ürün Adı | Çevrimdışı PCB yönlendiricisi |
| Ayrımcılık Yöntemi | Otomatik |
| Voltaj | AC220V/110V, 50/60Hz |
| Yükleme | Kılavuz |
| Parça Yukarı Yüksekliği | 40mm (max) |
| Panellerden çıkartma bıçağı | Yüksek Kaliteli Gilotin Bıçağı |
| Kalınlık aralığı | 0.6-4.0mm |
| Kullanımı | Alüminyum kart, LED kart |
| Verimlilik Kesme Genişliği | 0-360 mm |
| Garanti | 1 yıl |
| Ek Özellikler | Bit Yönlendirmesi, PCB Yönlendiricisi, V-Cut |