| Marka Adı: | HSTECH |
| Model Numarası: | HS-S5331R |
| Moq: | 1 set |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | Ayda 100 set |
| Model | HS-S5331R |
|---|---|
| Voltaj | AC110V/220V, 50/60Hz |
| X/Y1/Y2/Z Çalışma aralığı | 500*300*300*100 mm |
| R Eksen | 360 derece |
| X/Y1/Y2/Z Hareket Hızı | En fazla 300mm/s |
| Sürücü Sistemi | Adımlı motor, zamanlama kemeri |
| Doğrusal Rehber | Tayvan markası yüksek hassasiyetli rehber |
| Tekrarlama Doğruluğu | ±0,02 mm |
| Programlama | Öğretmen asılı ile manuel programlama |
| Kontrol Sistemi | Kontrol panosu |
| Program Depolama | 3M depolama alanına kadar tek dosyalarla bin adet işleme verisi depolar (beş bin işleme noktası) |
| Dosya Depolama Alanı | El kutusu 256M, çevrimdışı kart 32M, 3M depolama alanına kadar tek işlem dosyası (100,000 işlem noktası) |
| Belge Destekleme | CAD |
| Demir Teneke Temizleme | Hava temizliği/pneumatik |
| Dış Arayüz | USB+RS232 |
| Lehimleme Yöntemi | Nokta/sıkıştırma lehimleme |
| Ağırlık | 85 kg |
| Makine Boyutu | 680*585*800mm |