|
|
| Marka Adı: | HSTECH |
| Model Numarası: | HS-S331R/HS-DS331R |
| Moq: | 1 set |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | D/P,T/T,Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | Ayda 200 Adet |
| Model | HS-S331R/HS-DS331R |
|---|---|
| Voltaj | AC110V/220V, 50/60Hz |
| X/Y/Z Çalışma Aralığı | 300×300×100mm |
| R Ekseni | 360 derece dönüş |
| X/Y/Z Hareket Hızı | Maksimum 300mm/s |
| Tahrik Sistemi | Triger kayışlı step motor |
| Lineer Kılavuz | Tayvan markası yüksek hassasiyetli kılavuz |
| Tekrarlama Hassasiyeti | ±0.02mm |
| Programlama | Öğretme kumandası |
| Kontrol Sistemi | Kontrol kartı |
| Program Depolama | 1.000 set işlem verisi, tek dosya 3M'ye kadar depolama alanı (5.000 işlem noktası) |
| Dosya Depolama Alanı | El tipi kutu 256M, çevrimdışı kart 32M, tek işlem dosyası 3M'ye kadar depolama alanı (100.000 işlem noktası) |
| Belge Desteği | CAD, CorelDRAW |
| Havya Kalay Temizleme | Hava temizleme/pnömatik |
| Harici Arayüz | USB + RS232 |
| Lehimleme Yöntemi | Nokta/Sürükleme lehimleme |
| Ağırlık | 48kg |
| Makine Boyutu | 520×585×800mm |