|
|
| Marka Adı: | HSTECH |
| Model Numarası: | HS-S331R/HS-DS331R |
| Moq: | 1 set |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | D/P,T/T,Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | Ayda 200 Adet |
| Model | HS-S331R/HS-DS331R |
|---|---|
| Voltaj | AC110V/220V, 50/60Hz |
| X/Y/Z Çalışma aralığı | 300*300*100 mm |
| R Eksen | 360 derece |
| X/Y/Z Hareket Hızı | En fazla 300mm/s |
| Sürücü Sistemi | Adımlı motor, zamanlama kemeri |
| Doğrusal Rehber | Tayvan markası yüksek hassasiyetli rehber |
| Tekrarlama Doğruluğu | ±0,02 mm |
| Programlama | Öğretmen kolye. |
| Kontrol Sistemi | Kontrol panosu |
| Program Depolama | Bir bin set işleme verisi, 3M depolama alanına kadar tek dosya (beş bin işleme noktası) |
| Dosya Depolama Alanı | El kutusu 256M, çevrimdışı kart 32M, 3M depolama alanına kadar tek işlem dosyası (100,000 işlem noktası) |
| Belge Destekleme | CAD, CorelDRAW |
| Demir Teneke Temizleme | Hava temizliği/pneumatik |
| Dış Arayüz | USB+RS232 |
| Lehimleme Yöntemi | Nokta/sıkıştırma lehimleme |
| Ağırlık | 48 kg |
| Makine Boyutu | 520*585*800mm |