| Marka Adı: | HSTECH |
| Model Numarası: | HS-GXB-L15 |
| Moq: | 1 set |
| fiyat: | negotiable |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
| Tedarik Yeteneği: | Ayda 50 set |
| PCB Depolama Kapasitesi | Depolama yüksekliği 200mm, maksimum ağırlık 50kg'dan az |
|---|---|
| Kart Yükleme Süresi | Yaklaşık 10 saniye |
| Kart Yükleme Yöntemi | Vakum emme nozülleri |
| Güç Kaynağı | AC220V, tek faz |
| Elektrikli Yükleyici | Maksimum 300VA |
| Hava Basıncı | 5-6 bar |
| Hava Akışı | Maksimum 30L/dak |
| Emme Nozülü Miktarı | 8 adet |
| Emme Nozüllerinin Hareketi | Esnek konumlandırma |
| Vakum Kaynağı | Vakum jeneratörü |
| Taşıma Yüksekliği | 910±20mm (özelleştirilebilir) |
| Taşıma Yönü | Sol-Sağ veya Sağ-Sol |
| Kontrol Modu | Düğme veya dokunmatik ekran (isteğe bağlı) |
| LED PCB Boyutları (U×G) | (80x80)~(1500x300) mm |
| Makine Boyutları (U×G×Y) | 1700x950x1250 mm |
| Ağırlık | Yaklaşık 150kg |